5 ایده برای کار آفرین شدن

امروزه افراد بسیاری به دنبال این هستند که کاری را شروع کرده و یک کار آفرین موفق شوند بدین رو ما به آنها پیشنهاد می کنیم این مطلب را به خوبی مطالعه نمایید.

فروش رینگ خودرو

رینگها قطعه ایی بسیار مهم در ماشین ها و دیگر وسایل نقلیه مانند موتور می باشند که معمولا قیمت فروش رینگ خودرو پایین تر از قیمت فروش آن به صورت تک می باشد. رینگ وسیله و یا قطعه ایی در خودرو می باشد که به لاستیک آن متصل می شود و عملکرد خودرو را به طور مستقیم تحت تاثیر قرار می دهد. توجه داشته که همیشه بازار رینگها از جمله بازارهای داغ و البته پر فروش در صنعت خودرو سازی است و همیشه مورد توجه مصرف کنند گان قرار گرفته است.

قیمت عرق نعنا

قیمت عرق نعنا توسط تولیدکنندگان و افرادی که در زمینه تولید این کالا دارای تجربه بسیار زیادی هستند، تعیین و تصویب می شود و در نتیجه فروشندگان حق فروش آن را بالاتر از نرخ تعیین شده ندارند و مصرف کنندگان می توانند با خیالی راحت اقدام به خرید عمده و خرده این کالا کنند.

زیره سبز سبزوار

همانطور که مطلع هستید بالاترین کیفیت و مرغوبیت زیره سبز سبزوار در آب و خاک شیرین پرورش می یابد از این رو قیمت زیره سبز استان سبزوار به نسبت زیره سبز مناطق دیگر از قیمت افزون تری برخوردار است بهترین زمان برداشت زیره سبز فصل پاییز است همانطور که می دانید بخش اعظم پرورش گیاه زیره سبز در کشور در استان خراسان صورت می گیرد.

خرید پت پلاستیکی

امروزه خرید پت پلاستیکی بسیار بالا رفته است. کلمه پت، مخفف کلمه پلی اتیلن ترفتالات است. یکی از دلایل خرید بالای بطری پلاستیکی پت سازگاری با بدن انسان و مضر نبودن با توجه به بو کردن و لمس کردن آن است که هیچ مشکلی برای انسان بوجود نمی آورد.