دمپایی کلارک از غرق شدن کشتی نوح جلوگیری کرد

دمپایی کلارک بسیار قیمت مناسب و کارایی بالایی دارد. این درز و سایر درزهایی که ممکن است برای اتصال قسمت بالایی به قسمت پایینی لازم باشد.

ممکن است بر اساس هر روش مؤثر اتصال دهنده، مانند دوخت، سیمان، آب بندی حرارتی، آب بندی القایی و موارد مشابه باشد.

اصطلاح “الاستومری” شامل هر ماده طبیعی یا مصنوعی است که با انعطاف پذیری و کشش مشخص می شود، و ترجیحاً، هرچند اساساً به هیچ وجه، اسفنجی نیست.

یعنی ماده ترجیحاً شامل ساختار سلولی باشد. یک نمونه ترجیحی از چنین مواد اسفنجی، فوم پلی یورتان سلول باز است، یک ماده الاستومری مصنوعی که ممکن است با “دمیدن” یک رزین پلی استر با یک ترکیب دی ایزوسیانات تولید شود.

چنین موادی به‌راحتی به‌صورت ورقی از تعدادی تامین‌کننده در دسترس هستند و به آسانی با روش‌های مختلف اتصال قابل استفاده هستند.

روشی برای ساخت کفش همانطور که در ادعای 1 ادعا می شود که در آن قسمت پاشنه مذکور با قرار دادن قسمت تا شده لایه دوم مذکور در معرض حرارت و فشار کافی برای تشکیل یک پیوند مهر و موم شده گرما در ناحیه باریک دوم تشکیل می شود.

شرح:
پیشینه و اشیاء

تاکنون نیاز به کفش‌های قوی، بهداشتی و ارزان قیمت و روش‌های کارآمد برای تولید آن وجود داشته است. این نیاز تا حد زیادی با روش‌های تولید کفش و تولید که در پت ایالات متحده ما فاش شده است.

برآورده شده است. شماره 3,238,079. دمپایی های پلاستیکی که مطابق با آموزه های آن پتنت ساخته می شوند، در جایی که قبلاً از دمپایی های کاغذی (یا اصلاً هیچ کدام) استفاده نمی شد.

از استفاده تجاری گسترده و به طور پیوسته در حال افزایش برخوردار هستند. با توجه به گیج نازک ورق فوم پلاستیکی که باید برای قیمت گذاری مقرون به صرفه استفاده شود.

و این واقعیت که دمپایی ها تا حدی به دلیل کشش الاستیک داخلی در مواد فوم پلاستیکی در جای خود قرار می گیرند، درجه شگفت انگیزی را نشان می دهند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.