دمپایی صندل کیتو که در هند پرستش می شود

این بستگی به معیارهایی دارد، مثلاً نوع آج یا جنسیت دمپایی صندل کیتو یا برای دویدن در کوه یا روی آسفالت، اما گاهی اوقات تبلیغات و مد نیز کور می شویم و مناسب ترین کفش را برای نیاز خود انتخاب نمی کنیم.

گاهی اوقات ما آن را در چیزی به سادگی “هرچه کفش دویدن گرانتر باشد، بهتر” خلاصه می کنیم. حقیقت این است که بله است اما خیر.

ما به شما می گوییم چرا. درست است که کفش های دویدن معمولاً بسیار گران هستند زیرا با بهترین مواد ممکن و بهترین فناوری کاربردی ساخته می شوند، علاوه بر تمام آزمایش ها و نمونه های اولیه ای که تا رسیدن به مدل مورد نظر توانسته اند ایجاد کنند.

بنابراین، قبل از خرج کردن هنگفت برای یک کفش، به این فکر کنید که چه کسی هستید و آن را برای چه می خواهید. این مهم ترین نکته در انتخاب کفش ورزشی مناسب است.

به من بگویید چگونه می دوید و من به شما می گویم چه کفشی نیاز دارید، صرف نظر از ظاهر آنها و مهمتر از همه، قیمت آنها.

البته کفش‌های دویدن به دلیل تمام فناوری و موادی که در ساخت آن‌ها وجود دارد، گران هستند، اما در مقایسه با هر ورزش دیگری، یکی از کم‌هزینه‌ترین کفش‌ها هستند.

اگر به دنبال همراهان بعدی خود هستید، در اینجا کلیدهایی را در اختیار شما قرار می دهیم تا بدانید چگونه کفش های دویدن خود را با در نظر گرفتن نیازهای خود به عنوان یک دونده انتخاب کنید.

هنگام خرید کفش ورزشی چه نکاتی را باید در نظر گرفت در حال حاضر برندها بسته به نیازهایی که یک دونده ممکن است داشته باشد، مدل‌های مختلفی ایجاد می‌کنند.