با خوردن یک آجر ماشینی در روز از سکته قلبی جلوگیری کنید

اخیراً در رسانه ها ادعا شده است که انگلیس در حال حاضر با کمبود آجر خانه مواجه است! هجوم ناگهانی فعالیت های خانه سازی پس از رکود عامل کمبود شدید آجر خانه در دسترس است.

وقتی مردم به داشتن یک پاسیو جدید فکر می‌کنند، با مجموعه‌ای گیج‌کننده از سنگ‌فرش‌ها برای انتخاب روبرو می‌شوند. بسیاری از اسلب‌های فروش در مرکز محلی DIY عالی به نظر می‌رسند، اما آیا واقعاً از پس این کار برمی‌آیند؟

آجر ماشینی خانه احیا شده در ساخت و بازسازی خانه ه و بناها یقدیمی کاربرد د ارد.
اگر در حال ساختن یک ملک جدید یا حتی بازسازی یک ملک قدیمی هستید، ممکن است به فکر استفاده از آجرهای احیا شده باشید.

سنگ های بازسازی شده، بازسازی شده، مصنوعی و مصنوعی
این فقط آجر نیست که محصولات ET Clay به آن معروف هستند، ما طیف وسیعی از سنگ‌های ریخته‌گری شده داریم و واقعاً به روشی که می‌دانستیم همیشه این کار را انجام می‌دهد، در حال رشد است!

سنگ ریخته گری اغلب با نام های مختلفی مانند سنگ بازسازی شده، سنگ بازسازی شده، سنگ مصنوعی، سنگ مصنوعی، سنگ ساخته شده و سنگ هنری یا هنری شناخته می شود. به نظر می‌رسد دو نام محبوبی که عموم مردم برای خرید این محصول استفاده می‌کنند، سنگ بازسازی شده و سنگ بازسازی‌شده است، اما اصطلاح صنعتی برای آن «سنگ ریخته‌شده» باقی می‌ماند.

تاریخچه آجر و آجرسازی
بدون شک آجر یکی از قدیمی ترین مصالح ساختمانی شناخته شده است. قدمت آنها به 7000 سال قبل از میلاد برمی گردد، جایی که برای اولین بار در جنوب ترکیه و اطراف شهر جریکو یافت شدند. آجرهای اول آفتاب خشک شده و از گل ساخته شده اند. مشخص شد که آجرهای پخته شده در برابر شرایط آب و هوایی سخت‌تر مقاوم‌تر هستند و همین امر آنها را به آجری بسیار مطمئن‌تر تبدیل می‌کند تا در ساخت ساختمان‌های دائمی مورد استفاده قرار گیرد، جایی که آجر گلی کافی نبوده است. آجرهای پخته شده برای جذب گرمای تولید شده در طول روز و آزاد کردن آن در شب بسیار مفید بودند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.